Documenten

Lidgeld 2017-2018
Medisch getuigschrift 2017-2018
Wat te doen bij een ongeval ?
Ongevallen aangifteformulier
Genezingsattest
Clubreglement
Missie, visie, strategie, beleid en doelstellingen

Gedeeltelijke terugbetaling lidgeld bij uw mutualiteit.

Verminderd lidgeld via de Kom Uit Pas.


Meer info op de website van Eeklo.

Bestuur

Voorzitter
Frank De Sutter

Hogevorst 32
9968 Bassevelde

0475/31.30.97
voorzitter@basketmeetjesland.be
Secretaris
Vicky Van Maele

Leopoldlaan 31A
9900 Eeklo

0478/79.17.10
secretaris@basketmeetjesland.be
Penningmeester
Eef Oreel

Hazelaarstraat 18
9900 Eeklo

0473/59.10.65
penningmeester@basketmeetjesland.be
Sponsoring
Quinten Vermeulen

Leopoldlaan 27 A
9900 Eeklo

0496/34.11.55
quinten_vermeulen@hotmail.com
Public Relations
Philip Valcke

Leopoldlaan 31A
9900 Eeklo


philip.valcke@basketmeetjesland.be
Evenementen
Inge Blanchaert

Nieuwendam 8A
9880 Aalter

0477/34.29.38
inge.blanchaert@basketmeetjesland.be
Lid
Peter Panis

Berkenlaan 17
9971 Lembeke

0473/86.17.14
peter.panis@basketmeetjesland.be
Sportief Manager
Angelo Allary

Bergkouter 29
9950 Waarschoot

0476/67.40.26
angelo.allary@basketmeetjesland.be

Contact

secretaris@basketmeetjesland.be
Leopoldlaan 31A
9900 Eeklo